Ideal 4000 5KSystem ideal 4000 to nowa generacja profili 5 oraz 6 komorowych, które już dzisiaj spełniają wymagania stawiane oknom w przyszłości. Łączą w sobie najnowocześniejszą technikę z najwyższym komfortem mieszkania. Mocna konstrukcja profili oraz duże komory na wzmocnienia stalowe gwarantują optymalne parametry statyczne i umożliwiają wykonanie okien o dużych gabarytach. 

Ideal 4000 6KWielokomorowa budowa zapewnia wysoką izolacyjność cieplną i akustyczną. Oryginalne i harmonijne wzornictwo, w połączeniu z dużym bogactwem rozwiązań systemowych, dają nieograniczone możliwości kreowania okien i podkreślenia przez to własnego stylu. Klasyczne, eleganckie linie w smukłych profilach o wyrazistych konturach w wersji niezlicowanej to gwarancja ponadczasowej elegancji. 

Ideal 4000 Round LineDla osób szukających wyjątkowych możliwości kreacji swoich okien powstała natomiast seria round-line, wyróżniająca się delikatną optyką i łagodnymi zaokrągleniami. Dzięki zaokrąglonym konturom okna posiadają bardzo atrakcyjny wygląd i doskonale wpisują się w charakter nowoczesnych wnętrz.

Ideał 4000 półzlicowanyRóżnego typu listwy przyszybowe pozwalają na dodatkową stylizację okna i dopasowanie do charakteru wnętrza. System ideal 4000 jest uniwersalny w swoich zastosowaniach, świetnie sprawdzają się zarówno w nowoczesnej architekturze budownictwa jak i w przypadku renowacji. W tym drugim przypadku, gdzie często nie ma możliwości powiększenia otworu okiennego, szczególnie istotną zaletą jest obniżona wysokość ramy i skrzydła, co zwiększa powierzchnię przeszklenia i pozwala wpuścić do pomieszczeń więcej światła. 

 

Ideal 4000 85mm niezlicowanyIdeal 4000 85mm zlicowany

 

 

Nowością jest system Ideal 4000 o głębokości zabudowy 85mm. Pozwala on na zastosowanie pakietów szybowych składających się z 3 szyb. Dzięki takiemu rozwiązaniu okna zapewniają jeszcze lepszą izolacje termiczną oraz akustyczną.

 

 

 

 

 

Najważniejsze cechy systemu ALUPLAST Ideal 4000 to:

- 5-6 komorowa budowa i głębokość zabudowy 70-85 mm 

- Duża komora wzmocnienia gwarantująca odpowiednią sztywność

- Estetyczne i niewidoczne uszczelki przyszybowe 

- Niezwykle trwałe i nowoczesne uszczelki okienne zapewniające szczelność i niezawodność

- Przesunięcie osi rowka okuciowego od krawędzi ramy daje możliwość stosowania szerszych zaczepów, a tym samym zwiększa odporność na włamanie

- Zwarta budowa delikatne zaokraglenia i skosy nadają profilom nowoczesny i elegancki wygląd. 

- Gładka powierzchnia ramy ułatwia mycie i konserwację 

 


Kościół Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa na osiedlu Argentyna w Zawierciu. W oknach tych oprócz zespolonych pakietów szybowych zamontowano witraże wykonane na specjalne zamówienie. 

 

 

 

 


Sala gimnastyczna w II Liceum Ogólnokształcą…cym im. Heleny Malczewskiej w Zawierciu. Ze względów bezpieczeństwa okna wykorzystują wzmocnione zespolone pakiety szybowe. Ponadto zastosowano napę™d śrubowy pozwalają…cy na otwieranie i zamykanie okien z poziomu podł‚ogi.NASI PARTNERZY:


 

Hosting Go3.pl
(c) Copyright PPHU"Siedem"s.c 2007